Flaş Haber:
İŞTE CHP 27.DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

CHP, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimler belli oldu.
Edinilen bilgiye göre, siyasi partilerin seçime katılacakları seçim çevrelerine ait aday listelerini bugün en geç saat 17.00'ye kadar Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) bildirmeleri gerektiğinden, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, pazar günü akşam saatlerine kadar partisinin milletvekili aday listesine son şeklinin verilmesi üzerinde çalıştı.
Kılıçdaroğlu, partisine adaylık başvurusunda bulunanlarla mülakat yapan Genel Başkan Yardımcıları Muharrem Erkek, Tekin Bingöl, Seyit Torun, Çetin Osman Budak ve Faik Öztrak ile Parti Sözcüsü Bülent Tezcan'la bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.
Genel Başkan Yardımcılarının önerilerini dinleyen Kılıçdaroğlu, daha sonra parti genel merkezinde Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerini topladı. Yaklaşık 2 saat 30 dakika süren toplantıda Kılıçdaroğlu, milletvekili listesini MYK üyeleriyle paylaştı.
Kılıçdaroğlu, MYK toplantısının ardından PM üyeleriyle bir araya geldi. Yaklaşık 3 saat süren PM toplantısında da milletvekili listesi değerlendirildi.
PM üyelerinin itiraz ve önerilerini dinleyen Kılıçdaroğlu, listenin son şeklini PM'nin onayına sundu. Liste, PM üyelerinin oylarıyla kabul edildi.
Bu arada, MYK ve PM toplantıları süresince parti genel merkezine basın mensupları alınmadı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir 2. bölge 1. sıradan aday oldu. Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya 1. sıradan, Bülent Tezcan Aydın 1. sıradan aday oldu.
CHP Sözcüsü Bülent Tezcan ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlı, İzmir 2. bölge 1. sıradan aday oldu. Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya 1. sıradan, Bülent Tezcan Aydın 1. sıradan Abdullatif Şener Konya 1. sıradan aday oldu.

CHP'nin aday listesi şöyle:

ADANA
AYHAN BARUT
ORHAN SÜMER
MÜZEYYEN ŞEVKİN
BURHANETTİN BULUT
RIZA METE
OYA TEKİN
OSMAN BERKE DUVAN
ERTAN KARAOĞLU
MUSTAFA KEMAL ÖZKAN
BÜLENT ÖĞRÜ
BÜLENT MARAKLI
BERFU SALICI YAKIT
SIDIKA HALICIOĞLU
ONUR AKPINAR
ÖZGÜR ULAŞ ILGIN

ADIYAMAN
ABDURRAHMAN TUTDERE
MUSTAFA HAKKAN KILINÇ
MAHMUT NEDİM EVLİ
SONGÜL VARKİ YILDIRIM
MÜSLÜM ASLANOĞLU

AFYONKARAHİSAR 
BURCU KÖKSAL
AHMET HAKAN UYAN
İSMAHAN NERGİZ
RAMAZAN AKGÖZ
ERTUĞRUL YILMAZ
HATİCE GÖKOĞLU

AĞRI 
KEMALETTİN KOÇAK
MUHAMMED ASLAN
MEHMET SIDDIK YEL
MURAT YILDIRIM

AKSARAY 
ALİ ABBAS ERTÜRK
RAMAZAN FİDAN
PELİNSU YILDIRIM
ALİ EŞMEKAYA

AMASYA 
MUSTAFA TUNCER
MEHMET GÖL
HÜSEYİN ACAR

ANKARA 1. BÖLGE 
TEKİN BİNGÖL
LEVENT GÖK
ALİ HAYDAR HAKVERDİ
BÜLENT KUŞOĞLU
GAMZE TAŞCIER
EKREM KEREM OKTAY
MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU
HÜSEYİN TARIK ŞENGÜL
ALİ HİKMET AKILLI
AYLİN YAMAN
UMUT ERARSLAN
KAMER GÖZAÇIK ŞEN
CANSEL GÜVEN

ANKARA 2. BÖLGE 
MURAT EMİR
YILDIRIM KAYA
SEMRA DİNÇER
KENAN NUHUT
MURAT KAVUNCU
BEKİR SAMİ DOĞAN
ALİBEY YÜKSEL
DENİZ ÇAKIR
MUSTAFA NADİR ER
SUNA KERİMOĞLU
BARIŞ CAN SARAÇOĞLU

ANKARA 3. BÖLGE
AHMET HALUK KOÇ
NİHAT YEŞİL
SERVET ÜNSAL
ALİ BAŞKARAAĞAÇ
AHMET ERSEN ÖZSOY
AHMET MEŞE
UMUT AKDOĞAN
BATTAL YILDIZ
GÜLŞAH DENİZ ATALAR
TEMEL BORGA BUDAK
İLKE ÇAKAR
BİLAL YILMAZ

ANTALYA
DENİZ BAYKAL
ÇETİN OSMAN BUDAK
RAFET ZEYBEK
AYDIN ÖZER
CAVİT ARI
FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU
SEVGİ DOĞAN
NUSRET BAYAR
ŞENGÜL YEŞİLDAL
VAHAP TUNCER
KEMAL BİLAL ÖNER
ALİ TAKAVUT
SİBEL GEZEN
NAZMİ GÜNDÜZ
ÖZLEM ŞAHİN
İSMAİL HAKKI GÜL

ARDAHAN
ÖZTÜRK YILMAZ
YUNUS DÜNDAR

ARTVİN
UĞUR BAYRAKTUTAN
YALÇIN EMİRALİOĞLU

AYDIN
BÜLENT TEZCAN
HÜSEYİN YILDIZ
SÜLEYMAN BÜLBÜL
MUSTAFA İBERYA ARIKAN
ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM
KAAN ERÇETİN
KEMAL GÜNERİ
FULYA ÜSTÜNDAĞ

BALIKESİR
AHMET AKIN
FİKRET ŞAHİN
ENSAR AYTEKİN
İRFAN BARIŞ
SEVAL BOZKURT
ENDER BİÇKİ
NEŞE ZENGİN
BERRİN GENÇOĞLU
OĞULCAN KOÇAK

BARTIN
AYSU BANKOĞLU
FAHRİ ÖZSOY

BATMAN
AYHAN IŞIK
KAYAHAN KIRMIZITAŞ
NİHAT DEMİR
BÜNYAMİN NAYMAN
HAMİT KESKİN

BAYBURT
İKBAL OKUR

BİLECİK
YAŞAR TÜZÜN
FAİK AKARKARASU

BİNGÖL
VAHDETTİN UZUNYAYLA
MEHMET EVRAN
ÇETİN SAĞSÖZ

BİTLİS
SIDDIK GÖZEGER
SÜLEYMAN BAŞTÜRK
TUFAN SUBAŞI

BOLU
TANJU ÖZCAN
ÖZER ÖZCAN
HÜSEYİN CAHİT ÇINGI

BURDUR
MEHMET GÖKER
RECEP MUTLUCAN
OSMAN GÖK

BURSA 1. BÖLGE
LALE KARABIYIK
ERKAN AYDIN
NURHAYAT ATLACA KAYIŞOĞLU
KAYIHAN PALA
ÖZGÜR ERDURSUN
GÜRKAN ESEN
DENİZ BAYKAL
SERKAN ÖZTÜRK
İBRAHİM MART
AYTAÇ ŞAHİN

BURSA 2. BÖLGE
ORHAN SARIBAL
YÜKSEL ÖZKAN
MUSTAFA ŞENYURT
ERKAN DÖNMEZ
SÜLEYMAN AYYILMAZ
ŞAHİN SEVİNÇ
MERAL ALTUNTAŞ
KEMAL ATAN
BARAN GÜNEŞ
HÜLYA DİNK

ÇANAKKALE 
MUHARREM ERKEK
ÖZGÜR CEYLAN
METİN ÜMİT URAL
SONGÜL ŞENTÜRKLÜ

ÇANKIRI 
MURAT BERAT ATALAY
İBRAHİM GÖNÜLTAŞ

ÇORUM
TUFAN KÖSE
BURÇİN SOLMAZ POLAT
GÜRSEL YILDIRIM
MEHMET TAHTASIZ

DENİZLİ 
GÜLİZAR BİÇER KARACA
KAZIM ARSLAN
HAŞİM TEOMAN SANCAR
ÜNAL KARAOSMANOĞLU
ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR
İLHAN ÖZCAN
ŞENİZ DOĞAN
BİLGEHAN BURGUL

DİYARBAKIR 
MAHMUT AZİZ USAL
TURGUT KILIÇ
MEHMET ŞERİF TRUE
AHMET ÖZGÜVERCİN
BERİVAN ALABALIK
HEBUN KAPLAN
DENİZCAN EŞİYOK
EMRAH ANLI
GÜLAY EMRE
UMUT YETİŞSİN
ABDURRAHMAN BERAT AKTAŞ
BEHİYE KÜDEN

DÜZCE 
ZAFER TEBER
İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ
HASAN SERVET ÖKTEM

EDİRNE 
OKAN GAYTANCIOĞLU
EDİZ ÜN
YAKUP ATALAY
ERDOĞAN GÜMÜLCİNELİ

ELAZIĞ 
GÜRSEL EROL
EMRAH ÖZDEN
AYTEN ÇEKİL
NAZMİ GÜRBÜZ
MESUT BASKAN

ERZİNCAN 
AYHAN DOĞAN
TUĞRUL YILDIRIM

ERZURUM 
NACİ TURAN
NAMİYE SINIRKAYA
GENÇAY UĞRAŞ
SERHAT CAN EŞ
TACETTİN KIZILOĞLU
YUNUS POLAT

ESKİŞEHİR 
UTKU ÇAKIRÖZER
JALE NUR SÜLLÜ
NURAY AKÇASOY
MEHMET ENGİN ÇAKMAK
SİNAN ÖZKAR
SİBEL YEŞİLDAL
METİN TOMSUK

GAZİANTEP
 

BAYRAM YILMAZKAYA
İRFAN KAPLAN
HÜSEYİN YALÇIN

ÖZGÜR YILMAZ
HASAN ÖZTÜRKMEN
HÜSEYİN CAHİT KARGINER
NACİ KILIÇ
ADİLE MERVE ALTINBAŞ YILMAZ
NESRİN TUNCEL
SELİM KARAHAN
ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER
NERİN TÜRKMEN
YILMAZ DEMİRDELEN
MEHMET TURAN GÜNDOĞDU

GİRESUN 
NECATİ TIĞLI
REŞAT NURİ ÖZDEMİR
İBRAHİM AKGÜN
SUAT ÖNDAŞ

GÜMÜŞHANE 
MAHİR CAN
RAMAZAN AYAS

HAKKARİ 
NAZIM DEMİR
ERŞAT İNAN
NAZMİ KIZILBAN

HATAY
MEHMET GÜZELMANSUR
SUZAN ŞAHİN
SERKAN TOPAL
İSMET TOKDEMİR
MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU
HASAN RAMİZ PARLAR
NERMİN YILDIRIM KARA
GÖKHAN ÖZER
BİLGEN DUMAN
HAMİDE VURAL
DÖNDÜ DİLAN KARTAL

IĞDIR 
METİN OVA
İDRİS AKTAŞ

ISPARTA 
MUSTAFA CEYHAN
İSA ÖNDER DİNÇTÜRK
ZAFER SAĞLAM
EYUP ERSOY

İSTANBUL 1. BÖLGE

İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU
MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
ONURSAL ADIGÜZEL
FETHİ AÇIKEL
GÜRSEL TEKİN
İLHAN KESİCİ
OĞUZ KAAN SALICI
MAHMUT TANAL
SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ
HÜSEYİN EMRE BAĞCE
MUSTAFA OKTAY AKSU
HASAN UZUNYAYLA
MUSTAFA ÖZTAŞKIN
TAHSİN USTA
HÜSEYİN SAĞ
BERİL ÖNER
YÜKSEL TAŞKIN
HASAN BASRİ ÖZBEK
DENİZ DOĞAN GÜNAY
ERTAN AKSOY
NURAY ÇEPNİ
DUYGU ÇELİK
ARZU ÖZALP
PINAR UZUN
TUBA TORUN
ALİ RIZA YILDIRIM
YÜCEL OTO
MURAT CİRAV
MELİS TİMUR
EMRE AKKUŞ
ÇETİN DÜZCE
AYLİN SARITAŞ
GAZİ KARAKURT
TİMUÇİN GÜLTEKİN

İSTANBUL 2. BÖLGE
KADRİ ENİS BERBEROĞLU
AYKUT ERDOĞDU
AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ
MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
YÜKSEL MANSUR KILINÇ
YUNUS EMRE
GÖKAN ZEYBEK
ALİ ŞEKER
DERYA ŞENTÜRK
MEHMET DİRİBAŞ
MERSİN BALKAN
BAHATTİN TURNALI
FERHAT EPÖZDEMİR
İSMAİL YÜKSEL
ADNAN AYBER
BURAK KAAN YILMAZSOY
CANAN SEZENLER
HACER FOGGO
GÜVEN KARATAŞ
YUSUF KENAN KOLAT
VEYSİ SİNAN BOZDEMİR
CEM CENGİZ YILMAZ
ECE BATUMLU TALAS
PELİN YURDAKUL
ŞEYMA DUMRUL
YUSUF ERGÜVEN
ÖZGÜR DÜZGÜN
DENİZ KAYA

İSTANBUL 3. BÖLGE
ENGİN ALTAY
ERDOĞAN TOPRAK
MEHMET BEKAROĞLU
ZEYNEL EMRE
SİBEL ÖZDEMİR
ÖZGÜR KARABAT
TURAN AYDOĞAN
EMİNE GÜLİZAR EMECAN
NAZIR CİHANGİ İSLAM
TURAN HANÇERLİ
BAYRAMALİ ÇEŞMECİ
ALİ ULVİ GÖKBULAK
MEHMET SAİT YÜCEL
ALİ MUHİTTİN TIĞLI
SİNAN KARAHAN
SİNAN KARACA ÖZTÜRK
MAHFUZ YETÜT
ŞAHANIM METER
IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU
YAĞMUR GEYGEL
ENGİN ERTAÇ
CEMİL CAN DİNÇ
AYCAN ERİNSEL ÖZİSTEK
HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
SEDA ÖNDER
BEKTAŞ DAVUTOĞLU
ARZU ATTEPE
HÜSEYİN DURAN
ERDAL SARIKAYA
ELİF KESKİNEL ÜLKER
ALİ OSMAN ÖZDİLEK
KEMAL ÖZKİRAZ
İLYAS DUMAN
OSMAN TELLİOĞLU
ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN

İZMİR 1.BÖLGE
AHMET TUNCAY ÖZKAN
MURAT BAKAN
ÖZCAN PURÇU
KANİ BEKO
MEHMET ALİ ÇELEBİ
TACETTİN BAYIR
EDNAN ARSLAN
SEFER İPEKLİ
KAZIM UMDULAR
NİLAY KÖKKILINÇ
EZGİ DENİZ DENİZ URUNGA
DEVRİM BARIŞ ÇELİK
ZEKİYE SEDA SÖNMEZ
ŞENER AKDEMİR

İZMİR 2. BÖLGE
KEMAL KILIÇDAROĞLU
SELİN SAYEK BÖKE
KAMİL OKYAY SINDIR
ATİLA SERTEL
SEVDA ERDAN KILIÇ
MAHİR POLAT
BEDRİ SERTER
İDRİS YAVUZYILMAZ
ALİ ENGİN
SALİH ÖZÇİFÇİ
MEHMET BİRLİK
ONUR KADİR ERYÜCE
HATİCE ZEYBEK
EBRU OKAY

KAHRAMANMARAŞ 
ALİ ÖZTUNÇ
SELİM SÜMEN
MEHMET ÇARMAN
FAİK KILINÇ
ONUR GÜRBÜZ
AYŞEGÜL YAYCIOĞLU
UĞUR ŞEVRAN
AZİZE ÇUHADAR

KARABÜK 
HÜSEYİN AVNİ AKSOY
SEDAT KARAOĞLU
GÜLSÜN BENİÇ

KARAMAN
İSMAİL ATAKAN ÜNVER
HAKAN GÜRSEL AKBULUT
YUSUF BAŞTUĞ

KARS
FATİH KAMİL ERKOÇ
HATİCE GÜVENSOY
AYSEL SADAK İLTAŞ

KASTAMONU 
HASAN BALTACI
AYŞEGÜL SOYLU MUSLU
DEVRİM EZGİ ÖZALP

KAYSERİ 
ÇETİN ARIK
AHMET YILDIZ
AŞKIN GENÇ
İBRAHİM KAAN
MAZHAR OĞUZ ÖZSOY
GONCA YELDA ORHAN
RECEP BULUT
METİN KANTARCI
KADİM ŞAHİN
NİZAMETTİN TEMEL

KIRIKKALE 
AHMET ÖNAL
GÜLLÜ AYKUT
ÜMİT COŞGUN

KIRKLARELİ 
TÜRABİ KAYAN
VECDİ GÜNDOĞDU
İNCİ TUNÇ

KIRŞEHİR 
METİN İLHAN
ÇAĞDAŞ GÖKALP

KİLİS 
ALİ TUNA
MEHMET ALİ AĞCABAY

KOCAELİ 
FATMA KAPLAN HÜRRİYET
HAYDAR AKAR
TAHSİN TARHAN
MÜHİP KANKO
OSMAN ANIL ACURMAN
EBRU KÜÇÜKAYDIN
YEŞİM AKPINAR
ORKUN UTKUBAŞ
İSMAİL DEMİR
MEHMET TAMER SOLAKOĞLU
SEZER NİLGÜN AYDIN
TUĞMAN KAYALI
ZEYNEP ÇİĞDEM CANBAZ

KONYA 
ABDULLATİF ŞENER
ABDÜLKADİR KARADUMAN
HASAN SARIMEHMETOĞLU
SAİM SEZEN
NİHAL EKEN
ALİ SAYAR
İSMAİL ÜNSAL
ORHAN KAYA
NAZİFE DEMİRHAN
MEMDUH ERDEN KÖKBUDAK
SEFER İPEK
HİKMET BALCI
ŞENİZ KURTULUŞ
MEHMET YURTSEVEN
HASAN PEKTEKİN

KÜTAHYA 
FAZIL KASAP
ŞEREF HAN
ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ
MEHMET AYDIN UZUN
RIDVAN ÇAKIR

MALATYA 
VELİ AĞBABA
HULİSİ PORGALI
SONER GÖKÇE
BERNA KARADAŞ
EMİN DÖNMEZ
MAHMUT AKBIYIK

MANİSA 
ÖZGÜR ÖZEL
AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU
BEKİR BAŞEVİRGEN
SABRİ TEMEL
ABDULLAH SAKA
HAYRİYE HACET
SANİYE AĞGÜL
ÇETİN KURTULUŞ
NURİTTİN DİNGAZ
LALE ERDOĞAN TUNÇER

MARDİN 
MAHMUT DUYAN
ERKAN MEHMETOĞLU
ABDULVAHAP AY
ABDULKADİR TURAN
AYGÜL KILIÇ BAŞBOĞA
ENGİN ORAL

MERSİN 
CENGİZ GÖKÇEL
ALPAY ANTMEN
ALİ MAHİR BAŞARIR
NEVİN ZAİMOĞLU
MEHMET SAYDAM
CAVİDAN DEMİRAĞ
SEYİT ÖZANANAR
ALPER TURNA
ALPTEKİN ESER
DİLARA ÖZKINA
KENAN HAZAR
HİDAYET OĞUZ
SİBEL GAZİ TABEL

MUĞLA
 
MÜRSEL ALBAN
SUAT ÖZCAN
BURAK ERBAY
SÜLEYMAN GİRGİN
İBRAHİM ERTÜRK
EMİNE YENİLMEZ AYDEMİR
YAMAÇ KAYA

MUŞ 
YILMAZ ÇETİNKAYA
YILDIRIM PAÇAL
CEMAL KOÇHAN
NUR MUHAMMED KARAHAN

NEVŞEHİR 
FARUK SARIASLAN
FULYA GÜLŞEN ALTINSOY
MEHMET BİLGİN

NİĞDE 
ÖMER FETHİ GÜRER
AHMET OĞUZ ÖZMEN
NAGİHAN ESKİOĞLU

ORDU 
SEYİT TORUN
MUSTAFA ADIGÜZEL
ONUR ÇAM
SEBANUR ÖZDEMİR
SAİT KAPICIOĞLU
NAZIM YİĞİT GÜNAY

OSMANİYE 
BAHA ÜNLÜ
MEHMET ORHUN DÖĞÜŞCÜ
İRFAN ERDEM
HAKKI SAYMAN SAYGILI

RİZE 
REMZİ KAZMAZ
AYSEL TAŞKIN
KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN

SAKARYA 
ENGİN ÖZKOÇ
MEHMET SELÇUK
ELİF YAR
REFİK KARAKAŞ
MEHMET DERYA BAĞDAT
AYTÜL UŞAKLIGİL
GÖZDE NUR YILDIZ

SAMSUN 
KEMAL ZEYBEK
NESLİHAN HANCIOĞLU
HÜSEYİN ŞAHİN
MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN
MEHMET ÖZDAĞ
ARZU SABUNCU
MURAT ÇAN
YILMAZ KARAGÖZ
IŞIK ÖZKEFELİ

SİİRT 
CAHFER SAKLAN
HİKMET AKAR
HASAN ALP

SİNOP 
BARIŞ KARADENİZ
ERDİNÇ ŞİMŞEK

SİVAS 
ULAŞ KARASU
SİNAN ÖZTÜRK
MALİKE EJDER YOLVEREN
ALİ BALTA
HASAN KILIÇ

ŞANLIURFA 
AZİZ AYDINLIK
FETHİ YAMAÇ
CEM KARAKEÇİLİ
UĞUR MİZAN
BAKIR AYDOĞDU
HALAF AYYILDIZ
MAHMUT YAZAR
AHMET MÜSRİ
FARUK AKAN
SONGÜL ARSLAN
MUSTAFA EREN
AKİLE YEKTAŞ
İBRAHİM HALİL YARIŞ
KEMAL EŞSİZ

ŞIRNAK 
SABRİ KUYTAN
ABDULKERİM VARLI
GÜNDÜZ ÖKTEN
OSMAN YEREN

TEKİRDAĞ 
FAİK ÖZTRAK
İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
CANDAN YÜCEER
EMRE KÖPRÜLÜ
ADEM DALGIÇ
İSMAİL DOĞAROĞLU
GÜLFER ÜMİT

TOKAT 
KADİM DURMAZ
HASAN EFE UYAR
ÇAĞDAŞ KURTGÖZ
DURAN BELENE
GÜLPERİ COŞAR

TRABZON 
AHMET KAYA
ABDÜL KADİR ÇELEBİ
HİKMET NURİ AYDIN
FERDA KUDUNOĞLU
İSMAİL KAYNAR
MERTCAN FERO

TUNCELİ 
POLAT ŞAROĞLU
MESUT COŞKUN

UŞAK
 
ÖZKAN YALIM
İSMET AKIN
ALİ KARAOBA

VAN 
MEHMET KURUKCU
FAHREDDİN ÇUYRAK
HALUK TERZİOĞLU
ŞANEL GÜLOĞLU
ERKAN KAÇMAZ
NEVZAT KOÇ
NERİMAN KARTAL
ŞAHİN ÖZTEKİN

YALOVA 
ÖZCAN ÖZEL
ERTAN ŞENER
MEHMET GÜREL

YOZGAT 
ALİ KEVEN
NADİR ÜNAL
RAKİBE ÖZGÜR KARSLIOĞLU
ŞAHİN BOZDEMİR

ZONGULDAK 
ÜNAL DEMİRTAŞ
DENİZ YAVUZYILMAZ
UMUT BAŞOĞLU
MERVE KIR
ÇİĞDEM ŞEKERCİ

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Vatandaş döviz bozdurmak için bürolara akın...
Bolu’da dövizde yaşanan dalgalanmalara tepki gösteen vatandaşlar, sabah saatlerinde ellerindeki dolarları...

Haberi Oku